Menu

 

 

Aktualności

Wypoczynek zimowy
Dodano dnia: 2015-02-06

W poniedziałek 02.02.2015r. w ramach wypoczynku zimowego, uczniowie naszej szkoły z klas I-III wypoczywali na basenie w Dąbrowie Tarnowskiej. Dwie godziny  pod opieką p. T.Grzech, p. E.Głowacz i p. A.Mroczka. Nasi wychowankowie miło spędzali czas, bawiąc się w wodzie lub zjeżdżając na zjeżdżalni.

[czytaj dalej]

Dzień Babci i Dziadka
Dodano dnia: 2015-01-29

Niech nam żyją Babcie i Dziadkowie!

            To był szczególny dzień w życiu całej społeczności Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Rudzie. Dzieci i uczniowie zaprosili bowiem w szkolne progi, swoje ukochane babcie i kochanych dziadków.

[czytaj dalej]

Magiczny pokaz
Dodano dnia: 2015-01-13

                13 stycznia w naszej szkole odbył się pokaz sztuczek magicznych!

[czytaj dalej]

Wigilia szkolna
Dodano dnia: 2014-12-20

„Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie”
 Matka Teresa z Kalkuty

[czytaj dalej]

Konkurs na kartkę świąteczną
Dodano dnia: 2014-12-20

                Wysyłanie kartek świątecznych jest wspaniałą polską tradycją. To dzięki niej możemy złożyć bożonarodzeniowe życzenia bliskim nam osobom, z którymi nie spotkamy się przy wigilijnym stole. 

[czytaj dalej]

Próbny sprawdzian szóstoklasisty
Dodano dnia: 2014-12-18

               17 grudnia uczniowie klasy szóstej przyszli do szkoły w eleganckich strojach, wszyscy w białych bluzeczkach i koszulach. Wyglądali też na "lekko" zdenerwowanych. No cóż ... mieli powód. Otóż w tym właśnie dniu, tak jak tysiące ich kolegów w całej Polsce, pisali próbny sprawdzian szóstoklasisty. 

[czytaj dalej]

Gminne Zawody w koszykówce
Dodano dnia: 2014-12-16

                 W piątek 12 grudnia, w naszej szkole został rozegrany gminny półfinał zawodów
 w koszykówce.

[czytaj dalej]

Mikołaj odwiedził młodsze dzieci
Dodano dnia: 2014-12-07

                5 grudnia przybył do naszej szkoły .... Święty Mikołaj! Dzieci z klas 0 - III, a nawet młodsze, od rana nie mogły sie doczekać wizyty tak niecodziennego Gościa. 

[czytaj dalej]

Mikołaj, Mikołaj...
Dodano dnia: 2014-12-07

                Czym byłby grudzień bez wizyty Świętego Mikołaja!!!???? Uczniowie nawet nie wyobrażają sobie takiej sytuacji. Był więc Mikołaj .... i to nie jeden, aż roiło sie od czerwonych czapek i oczywiście prezentów. 

[czytaj dalej]

Konkurs plastyczny ,,Dbamy o nasze zdrowie"
Dodano dnia: 2014-12-04

                Konkurs plastyczny został zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków - Koło Terenowe w Podleszanach. Wiązał się on z obchodami  Światowego Dnia Walki z Cukrzycą - "Chrońmy naszą przyszłość". Uczniowie mieli  zilustrować hasło: ,,Dbamy o nasze zdrowie". Młodzi artyści zaprezentowali bardzo pomysłowe, oryginalne i staranne prace.  Widać było różnorodne techniki, zmysł artystyczny i trafnie dobrane treści, dotyczące zdrowego żywienia.

[czytaj dalej]

Archiwum:
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

(c) Copyright 2019 zspruda.sdn.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl