Menu

 

 

Aktualności

Pasowanie Pierwszoklasistów
Dodano dnia: 2014-10-23

           Zespół Szkolno – Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Józefa Gorlacha w Rudzie  oficjalnie przyjęła do swego uczniowskiego grona pierwszoklasistów.

[czytaj dalej]

Dzień Nauczyciela
Dodano dnia: 2014-10-20

          Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Rudzie miał charakter bardzo uroczysty i podniosły. W akademii wzięli udział: dyrekcja szkoły, nauczyciele, rodzice, pracownicy szkoły oraz uczniowie.

[czytaj dalej]

Dzień Papieski
Dodano dnia: 2014-10-20

           Jak zawsze w październiku, w całej Polsce obchodzono kolejny, XIV Dzień Papieski, tym razem pod hasłem: "Świętymi bądźcie !" Tradycyjnie już do tych ogólnopolskich obchodów włączyła się młodzież z Rudy, pod opieką pani Jadwigi Kawki.

[czytaj dalej]

Wycieczka klas IV - VI
Dodano dnia: 2014-10-20

               2 października 2014 roku odbyła się wycieczka dla klas IV – VI w której brało udział 26 uczniów naszej szkoły  pod opieką p. Jadwigi Kawki , p. Ewy Głowacz i p. Adama Mroczka.

[czytaj dalej]

Sprzątanie świata
Dodano dnia: 2014-10-20

                 Jak co roku wszystkie klasy, wraz z opiekunami wyruszyli …. sprzątać okolice. Chodziło oczywiście o udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”, która w tym roku miała hasło ,,Turysto! Szanuj Środowisko".

[czytaj dalej]

Piknik - ,,Pożegnanie lata"
Dodano dnia: 2014-10-20

               Rada Rodziców zorganizowała wspaniały piknik na zakończenie lata. Była moc atrakcji; wspólne zabawy dzieci i rodziców, rozgrywki sportowe, smaczne kiełbaski, zdrowe jabłuszka i pieczone ziemniaczki. Wszyscy świetnie się bawili !!!

[czytaj dalej]

Klasa III w Tuchowie
Dodano dnia: 2014-10-10

                Klasa III wspólnie z księdzem Romanem Wroną oraz wychowawczynią klasy panią Teresą Grzech i rodzicami odbyła pielgrzymkę do Sanktuarium w Tuchowie. Uczniowie uczestniczyli we mszy świętej oraz zwiedzali dróżki różańcowe. 

[czytaj dalej]

Otwarcie i poświęcenie boiska wielofunkcyjnego.
Dodano dnia: 2014-10-07

            10 września 2014 roku, był dniem wyjątkowym dla dzieci i uczniów Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Rudzie. Wtedy to dokonano otwarcia i poświęcenia boiska wielofunkcyjnego, sprzętu rehabilitacyjnego na wolnym powietrzu i placu zabaw. 

[czytaj dalej]

Wycieczka do Europejskiego Centrum Bajki W Pacanowie
Dodano dnia: 2014-09-08

          Dnia 18.09.2014 r. uczniowie klas I – III z zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rudzie odbyli wycieczkę do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie.

[czytaj dalej]

"ZIELONO MI ......"
Dodano dnia: 2014-09-06

              W pewien wrześniowy, sobotni poranek .... nie wszyscy leniuchowali. Koło boiska i sprzętów rehabilitacyjnych krzątało sie sporo osób. Pani Dyrektor Alicja Krużel, panie woźne, panie kucharki, intendentka, rodzice - wszyscy oni wcześnie wstali, aby upiększyć nasze otoczenie. Błyskawicznie skopali ziemię posadzili drzewa, krzewy, zasiali trawę i ... sprawili, że wokół wypiękniało i się zazieleniło.

DZIĘKUJEMY!!!!!

  

[czytaj dalej]

Archiwum:
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

(c) Copyright 2019 zspruda.sdn.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl