Menu

 

 

Aktualności

POWITANIE WIOSNY
Dodano dnia: 2017-03-27

Pięknie jest wiosną na całym świecie.
Wiosna pozdrawia nas barwnym kwieciem,
Zielenią traw i ptaków śpiewem,
Radosnym słońcem świecącym na niebie.
Przynosi ona ze sobą wiele.

[czytaj dalej]

"TAJEMNICZY OGRÓD" W TARNOWSKIM TEATRZE
Dodano dnia: 2017-03-05

W chłodny, ale słoneczny marcowy dzień uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. J. Gorlacha w Rudzie wraz z panią Dyrektor Alicją Krużel i wychowawczynią Jadwigą Kawką, wybrali się do Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie.

[czytaj dalej]

ŚWIĘTO SZKOŁY. DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Dodano dnia: 2017-03-02

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych ma być wyrazem hołdu dla żołnierzy drugiej konspiracji za świadectwo męstwa, niezłomnej postawy patriotycznej i przywiązania do tradycji niepodległościowych, za krew przelaną w obronie Ojczyzny

Lech Kaczyński

[czytaj dalej]

LEKCJA HISTORII Z IPN
Dodano dnia: 2017-03-02

Przed Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” uczniowie z klas IV - VI Szkoły Podstawowej im. J. Gorlacha w Rudzie, mieli okazję wysłuchać wykładu historyka, pracownika  IPN w Rzeszowie  - pana Zenona Fajgera. 

[czytaj dalej]

POCZTA WALENTYNKOWA
Dodano dnia: 2017-03-02

14 lutego 2017 r.  obchodziliśmy Dzień Zakochanych - Walentynki. Tego dnia w szkole królował kolor czerwony. Samorząd Uczniowski już tydzień wcześniej rozpoczął przygotowania do tego szczególnego dnia.

[czytaj dalej]

ZIMOWY WYPOCZYNEK
Dodano dnia: 2017-01-23 [czytaj dalej]


NASI NAJLEPSI
Dodano dnia: 2017-01-23

         Koniec półrocza w szkole to czas ważnych podsumowań. Ci co systematycznie i solidnie się uczyli zasługują na pochwałę. Miejmy nadzieję, że na koniec roku szkolnego, będzie jeszcze więcej osób, którym zdobywanie wiedzy przynosi radość i zasłużoną nagrodę.

[czytaj dalej]

DZIEŃ BABCI I DZIADKA. DZIEŃ SENIORA.
Dodano dnia: 2017-01-16

         

      W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Rudzie odbył się Dzień Babci i Dziadka, połączony z Dniem Seniora. Był to zatem wyjątkowy dzień integracji społecznej, a powstał w wyniku współpracy organu prowadzącego, społeczności szkolnej i Rady Sołeckiej.

[czytaj dalej]

ZABAWA KARNAWAŁOWA
Dodano dnia: 2017-01-09

Wszyscy uczniowie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego z niecierpliwością oczekiwali na

4 stycznia. Na ten właśnie dzień zaplanowano zabawę karnawałową! Oj działo się !

[czytaj dalej]

WYJAZDY NA BASEN
Dodano dnia: 2017-01-09

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie naszej szkoły z klas od III do VI  w każdy wtorek miesiąca października i początku listopada wyjeżdżali na basen do Dąbrowy Tarnowskiej.

[czytaj dalej]

Archiwum:
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

(c) Copyright 2019 zspruda.sdn.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl