Menu

 

 

Aktualności

Andrzejki
Dodano dnia: 2014-12-01

               W naszej szkole odbyła się tradycyjna zabawa andrzejkowa. Bawili się młodsi i starsi uczniowie. Były tańce, konkursy, tradycyjne andrzejkowe wróżby ... nawet ciasteczka z wróżbami. Wszyscy świetnie sie bawili, a nadwątlone w tańcu siły - regenerował pyszny i smakowity poczęstunek. Panowała świetna atmosfera, juz teraz czekamy na kolejną okazję do tańca i zabawy !!!!

[czytaj dalej]

Przegląd Piosenki Patriotycznej
Dodano dnia: 2014-11-27

                W środę 26 listopada 2014r odbył się Przegląd Piosenki Patriotycznej w Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klasy 4: Natalia Dziekan oraz Oliwia Kruk w I kategorii wiekowej. 

[czytaj dalej]

Spotkanie rodziców z dietetykiem
Dodano dnia: 2014-11-20

                 20 listopada odbyło się tradycyjne spotkanie, "wywiadówka" dla rodziców. Pani Dyrektor Alicja Krużel zaprosiła na to spotkanie specjalistki w zakresie żywienia.

[czytaj dalej]

Gminne Zawody w piłce ręcznej
Dodano dnia: 2014-11-18

                W dniach 18 i 19 listopad 2014r. gościliśmy w naszej szkole drużyny dziewcząt i chłopców, grających w piłkę ręczną. Odbywały się u nas bowiem  Gminne Zawody w piłce ręcznej. Gorąco dopingowaliśmy naszym zawodnikom i zawodniczkom. Niestety chłopcy ulegli drużynom z Podborza i Partyni, zdobywając czwarte miejsce. Dziewczęta natomiast mogą się poszczycić II miejscem w gminie.

[czytaj dalej]

Magia teatru.
Dodano dnia: 2014-11-13

               „Teatr to magia!”, o prawdziwości tego stwierdzenia mogli się przekonać uczniowie  IV, V i VI klasy naszej szkoły. 

[czytaj dalej]

Święto Odzyskania Niepodległości
Dodano dnia: 2014-11-12

                Dnia 12 listopada 2014 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca wydarzenia związane z odzyskaniem, po 123 latach niewoli,  niepodległości.

[czytaj dalej]

Pamiętamy o naszym patronie.
Dodano dnia: 2014-10-31

              Jest kilka dni w roku gdy przepełnia nas smutek i zaduma. Taki jest też ten listopadowy dzień, kiedy to odwiedzamy cmentarze, zapalamy znicze i wspominamy osoby, których już nie ma. Zgodnie z polską tradycją, to właśnie 1 listopada jest najważniejszym dniem obchodów święta zmarłych, kiedy odwiedzamy groby bliskich. Dlatego też, członkowie Samorządu Szkolnego chcąc uczcić pamięć o patronie naszej szkoły wybrali się na cmentarz w Rudzie, gdzie zapalili znicze na grobie jego matki.

[czytaj dalej]

Konkurs na najciekawszą dynię...
Dodano dnia: 2014-10-31

               Rada Rodziców ogłosiła konkurs na najładniejszą dynię. Na konkurs zgłosiło się wielu uczestników. Pomysłowość i inwencja twórcza - godna podziwu! Dynie były bardzo ciekawie rzeźbione, dekorowane, upiększane. Niektóre były prześmieszne, niektóre strrrraszne ! Zresztą zobaczcie sami. Oto nasza dyniowa galeria.

[czytaj dalej]

Wycieczka do piekarni
Dodano dnia: 2014-10-28

           Klasa VI, z panią Jadwigą Kawką wybrała się na lekcjach języka polskiego do ...piekarni.

[czytaj dalej]

Spotkanie z policjantami z KPP w Mielcu
Dodano dnia: 2014-10-23

               W dniu 23.10.2014 roku odbyło  się w naszej szkole spotkanie z policjantami z Zespołu Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

[czytaj dalej]

Archiwum:
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

(c) Copyright 2019 zspruda.sdn.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl