Menu

 

 

Aktualności

WYJAZD DO TARNOWA
Dodano dnia: 2016-05-08

Uczniowie klasy VI, wraz z panią Jadwigą Kawką,

wybrali sie kolejny raz do Tarnowa.

[czytaj dalej]

DZIEŃ ZIEMI
Dodano dnia: 2016-05-04

Pamiętamy o DNIU ZIEMI !!!!!!

[czytaj dalej]

KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ
Dodano dnia: 2016-05-04

W piątek 22 kwietnia 2016 r. odbył się Przegląd Piosenki Dziecięcej
i Młodzieżowej „O złoty mikrofon” w SCKiB w Radomyślu Wielkim.

[czytaj dalej]

DOPALACZOM MÓWIMY NIE !
Dodano dnia: 2016-04-23

W naszej szkole odbył się cykl warsztatów

na temat "Dopalaczom mówimy nie!".

[czytaj dalej]

KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ - PODSUMOWANIE PROJEKTU
Dodano dnia: 2016-04-13

1 kwietnia, to był szczególny dzień w naszej szkole, i to nie z racji Prima Aprilis. Nastąpiło wtedy uroczyste podsumowanie kilkumiesiecznego projektu edukacyjnego "Książki naszych marzeń".

[czytaj dalej]

KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ - w każdej klasie
Dodano dnia: 2016-04-09

W ramach rządowego programu "Książki naszych marzeń",

w każdej klasie odbywały się- od listopada do marca- 

zajęcia i różne ciekawe działania promujace książki i czytelnictwo. 

[czytaj dalej]

SPEKTAKL "MAŁY KSIĄŻĘ"
Dodano dnia: 2016-03-14

11 marca wszyscy uczniowie klasy VI, z panią Jadwigą Kawką
wyjechali do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

[czytaj dalej]

ŚWIĘTO SZKOŁY
Dodano dnia: 2016-03-08

Jak co roku, uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Józefa Gorlacha w Rudzie uczcili pamięć swojego patrona i Żołnierzy Wyklętych – Niezłomnych.

[czytaj dalej]

JAK SPĘDZALIŚMY FERIE ZIMOWE ?
Dodano dnia: 2016-02-27

Dzieci z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Rudzie
brały udział w różnych formach wypoczynku w czasie ferii zimowych.

 

W środę 17 lutego, uczniowie klas I - III wybrali się wraz z opiekunami do kina "Galaktyka" w Mielcu. Obejrzeli bajkę "W głowie się nie mieści" w technologii 3D."W głowie się nie mieści" doskonale łączy inteligentny humor, dynamiczną akcję i szaloną wyobraźnię. Po pokazie w Cannes zachwyceni dziennikarze zgotowali animacji owacje na stojąco- można przeczytać w recenzji filmu. Pozytywnie też wypowiadały sie o nim dzieciz Rudy, obejrzały film  z wielkim zainteresowaniem i zadowoleniem. W czwartek (18 lutego) odbyły sie w szkole, dla wszystkich chętnych, zajęcia plastyczno - techniczne, gdzie można było wykazać się swoją pomysłowością, kreatywnością i inwencją twórczą. Ostatnim punktem wypoczynku feryjnego, był wyjazd na basen, do Dąbrowy Tarnowskiej ( 23 lutego). Pobyt na krytej pływalni to dwie godziny świetnej zabawy w wodzie, pod okiem instruktorów.

         Atrakcyjne propozycje spędzania wolnego czasu, zostały zorganizowane dzięki wsparciu finansowemu z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

[czytaj dalej]

O BEZPIECZEŃSTWIE W CZASIE FERII ZIMOWYCH
Dodano dnia: 2016-02-15

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania.

[czytaj dalej]

Archiwum:
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

(c) Copyright 2019 zspruda.sdn.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl